Jaki wybrać odpowiedni kwietnik i skorzystać z letniej PROMOCJI!

Jaki wybrać odpowiedni kwietnik i skorzystać z letniej PROMOCJI!
Szymon
W Blog

Z tego wpisu dowiesz się:

  • – że rośliny uzależniają
  • – jak stworzyć zieloną konstelacje na ścianie
  • – jak wybrać odpowiedni kwietnik do salonu
  • – jak skorzystać z LETNIEJ PROMOCJI!

Kwietnik Neo

Kwietnik? Po co? Na co to komu?

Rośliny stały się nieodzownym atrybutem naszych wnętrz. I niezależnie czy mowa o domowej dżungli czy roślinach w pracy. O ich zbawiennym wpływie na nasze zdrowie i samopoczucie nikogo już nie trzeba przekonywać.

Jeśli kiedykolwiek kupiliście do domu roślinę, to zapewne wiecie, że na jednej roślinie zakupy się nie kończą. UWAGA! Rośliny uzależniają! Uzależniają swoim pięknem, tym, że nie trzeba ich wyprowadzać na spacer i tym, jak cudownie wpływają na nasze samopoczucie!   Im więcej ich w naszym otoczeniu tym lepiej dla nas i środowiska! No, ale jak każde uzależnienie i te ma swoje konsekwencje! W tym wypadku jest to wyzwanie pod tytułem jak zapanować nad domową dżunglą!

Poniżej przygotowaliśmy dla Was kilka inspiracji!

Kwietniki wiszące

Kwietnik Sol we wnętrzu projektu biura Naboo

Kwietnik Diun we wnętrzu Pani Barbary

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza kolekcja wiszących kwietników Cosmo powstała z myślą o tym, aby uwolnić parapet i podłogę Twojego mieszkania z roślin. Teraz możesz tworzyć swoje własne zielone konstelacji na ścianie. Takie kwietniki jak Luno, Sol czy Diun pomogą Ci w estetyczny sposób zorganizować domową zieleń. Ich główną zaletą jest to, że z wdziękiem eksponują i uwydatniają piękno rośliny. Jeśli zaś masz naprawdę dużo roślin, świetnym rozwiązaniem jest nasz potrójny metalowy kwietnik Orio!

Dodatkowo jeśli posiadasz w domu zwierzęta np. kota zapewne już nie raz przyłapałaś go na podjadaniu nisko stojących roślinek, w tym niestety i tych trujących! Dzięki naszym wiszącym kwietnikom będziesz mogła umieścić roślinę poza zasięgiem pupila, nie obawiając się, że którąkolwiek z tych pięknych roślin się zatruje!

Kwietnik Sol

Kwietnik Sol we wnętrzu Pani Katarzyny!

Kwietnik Orio w restauracji Frankie’s

Kwietniki Luno i Sol w sesji dla Noti

 

Kwietniki stojące

Jeśli zaś szukacie sposobu jak zakomponować zieleń np. wokół kanapy, lub jak ożywić martwy kąt w domu, wtedy warto zainteresować się którymś z naszych stojących metalowych kwietników!

Wpierw zastanów się, która roślina najlepiej będzie pasowała do Twojego wnętrza. Oprócz względów estetycznych warto zwrócić uwagę na warunki jakie panują w danym pomieszczeniu mieszkania czy domu. Czy dane miejsce jest zacienione, czy przez cały dzień oświetlone, czy taka roślina doniczkowa, będzie narażona na przeciągi np. będzie stała obok wejścia na taras itd. Czy obok stoi kaloryfer (kaloryfery są szczególnie niebezieczne dla roślin zimą, ponieważ mocno wysuszają powietrze, wtedy też zadbaj o dodatkowe nawilżenie, zraszanie). Odpowiadając na te proste pytania  łatwiej będzie Ci dobrać odpowiednią roślinę, która przetrwa próbę czasu!

Po wyborze lub wytypowaniu, którejś z Twoich domowych rośliny, którą umiescisz w kwietniku należy zweryfikować jej rozmiar i dobrać odpowiedni kwietnik np. kwietnik Flo dla mniejszych okazów lub kwietnik Neo dla tych ciut większych. Na największe okazy Waszych domowych dżungli czeka zaś kwietnik Bona!

Wiszący kwietnik Luno oraz stojący kwietnik Neo

Kwietnik Bona

Kwietniki Bona, Bati i Flo

Kwietnik Bati w aranżącji lokalu usługowego Recepcja we Wrocławiu. Projekt Znamy się!

Kwietnik Neo we wnętrzu projektu biura Na Antresoli

Oryginalność i jakość

Bujnie stworzyliśmy z myślą o tym, aby ułatwić wprowadzanie roślin do naszego życia i pomóc Ci w organizacji zieleni we wnętrzu. Bujnie to ukłon w stronę „SLOW DESIGN”. Każdy nasz produkt powstaje indywidualnie, od początku do końca produkowany jest w Polsce z wysokiej jakości materiałów z wykorzystaniem wiedzy i umiejętności lokalnych rzemieślników. Każdy z naszych metalowych stojaków ma swój indywidualny numer i nasze logo. To o tyle ważne, że dzięki nim masz gwarancję najwyższej jakości, a także oryginalności produktu.

Obecnie powstaje wiele firm, które wykorzystują istniejące wzory i wypuszczają produkty pod własną marką, mówiąc w prost kradną 🙁 Pomijają tym samym cały żmudny i trudny proces projektowania i prototypowania sądząc, że przechytrzyli system.

Traktuj zakup naszych bujnych kwietników jako inwestycję! Inwestycję we własne mieszkanie, rośliny i polski design! Pamiętaj, że tylko oryginalne produkty zyskują na wartości w raz z upływem lat!

Nasze kwietniki są cenione i kupowane m.in w Mediolanie, Paryżu, Londynie, Seulu, Nowym Jorku, Chicago, Bratysłwie, Berlinie i całej Polsce!

Zachęcamy do zakupu dobrego, polskiego designu roślinnego! A jest ku temu okazaja, ponieważ obecenie trwa u nas LETNIA WYPRZEDAŻ na nasze kolekcje kwietników wiszących COSMO, a także stojących kwietników kolekcji BLUM i MELLOW.

LETNIA PROMOCJA

Niższe ceny wybranych modeli kwietników! Sprawdź na bujnie.pl

 

 

Komentarze (0)

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*