fbpx

Stolik Ovio

Stolik kawowy Ovio z nagrodą “must have”!
29 marca 2018 Szymon
Przez Blog, Blog
Dzisiaj przybliżymy Wam naszego laureata nagrody “must have” przyznawanej przez Łódź Design Festiwal! I to dlaczego, dla kogo i jak zaprojektowaliśmy nasz stolik Ovio.

Dla specjalnych miejsc w naszych domach i biurach.

Nasz stolik kawowy Ovio powstał z myślą o tych magicznych miejscach w których możemy odciąć się od codziennego pędu i na chwilę złapać oddech np. przeglądając ulubione czasopisma, lub czytając ksiązkę. W domu określamy je jako kącik do czytania w biurach zaś miejsca te często określane są mianem strefy “chilloutu”.

 

Dla tych, którzy pragną troszkę zwolnić.

Wyobraźcie sobie sytuację w której po całym dniu ASAPÓW na CITO w pracy, parzycie ulubioną kawę, kładziecie ją na stoliku, rozsiadając się wygodnie w fotelu, rozprostowujecie nogi na pufie i bieżecie głęboki oddech witając się ze swoimi roślinkami, które macie pod ręką. Następnie nie ruszając się z fotela sięgacie do przewieszonego na stoliku czasopisma, które wcześniej przewiesiliście na artykule, którego nie zdazyliście przeczytać. Wokół unosi sie zapach świeżo zaparzonej kawy i czystego uwalnianego przez rośliny powietrza. Błogostan.

 

Funkcja i estetyka

Stolik kawowy Ovio pełni trzy podstawowe funkcje:
– spełnia rolę klasycznego blatu (część pełna)
– pomaga wprowadzać zieleń do wnętrz- 3 otwory stanowią doskonałe miejsce na doniczki roślin. Równie dobrze zamiast roślin można umieścić tam miskę z suszonymi śliwkami lub orzeszkami.
– gazetownika- można swobodnie powiesić czytane czasopismo lub książkę na poprzeczne pręty stolika.
Całość zamknięta jest w czystej, minimalistycznej formie koła.

Wymiary:

  • Średnica| 800 mm
  • Wysokość| 420 mm
  • Średnica okręgów| 180, 150, 100 mm

Zamówienia

Stolik kawowy Ovio wykonujemy na zamówienie! Te zaś można składać w naszym sklepie.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*