fbpx

Użytkowanie

Użytkowanie

Stojaki bujnie wykonane są ze stali ciągnionej grubości 6mm. Dokładna i skrupulatna technika spawania pozwala nam na uzyskanie niezwykle wytrzymałych konstrukcji przy niemal nie zauważalnych łączeniach.

Lakierowanie proszkowe jakiemu poddawane są nasze stojaki to najnowocześniejszy i jednocześnie najbardziej ekologiczny sposób lakierowania elementów metalowych. Nie wydziela żadnych rozpuszczalników i rozcieńczalników do środowiska. Dodatkowo zaś tworząc doskonałą powłokę antykorozyjną.

Dzięki zastosowanym technologiom, stojaki marki Bujnie odporne są na powierzchniowe zadrapania i uszkodzenia mechaniczne jak również czynniki atmosferyczne. Powłoka zapewnia pełną ochronę antykorozyjną, dlatego nasze metalowe stojaki na kwiaty doskonale sprawdzą się również w warunkach grilla czy imprezy ogrodowej.

Szczególną ostrożność należy zachować, gdy w domu znajdują się małe dzieci, bądź zwierzęta (pies, kot), gdyż może dojść do strącenia, bądź przewrócenia przez nich stojaków wraz z doniczką i rośliną.

Stojaki nie wymagają konserwacji, należy pamiętać jedynie o przestrzeganiu limitów wagowych, które znajdziesz w opisie produktu, dołączonym do stojaka, bądź na naszej stronie z produktami –  www.bujnie.pl/produkty

.